کنسولفا، مرجع تخصصی کنسول های بازی

فروشگاه کنسول‌فا، ارائه‌دهنده‌ی خدمات در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی

پرداخت آنلاین
بدون کارمزد
تخفیف‌های مختلف
پشتیبانی خدمات
تحویل سریع

یکی از خدماتی که فروشگاه کنسولفا در اختیار کاربران و مراجعه‌کنندگان خود قرار می‌دهد، ارائه محصولات مختلف و متنوع در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی می‌باشد. کاربران می‌توانند از طریق فروشگاه کنسولفا خریدهای مورد نظر خود را انجام دهند. از طریق فروشگاه می‌توانید محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید و در نهایت نسبت به تحویل محصول خود اقدام کنید. محصولات مختلفی مانند گیفت‌کارت‌های مختلف، بازی‌های دیجیتالی و ... در اختیار کاربران می‌باشد و می‌توانند محصولاتی را که در دسترس هستند خریداری نموده و تحویل بگیرند.

مراجعه به فروشگاه

تبلیغات

تبلیغات یکی از روش‌های کاربردی و مفید در زمینه معرفی محصول و یا خدمات مورد نظر به بازدیدکنندگان است. به وسیله تبلیغات می‌توان محتویات مورد نظر را در یک تصویر طراحی شده با اهداف مشخص، به کاربران نمایش داد. درواقع با این کار می‌توان به کاربر نشان داد که در صورت کلیک بر روی عکس تبلیغاتی، به چه محتویاتی دسترسی پیدا خواهد کرد. وبسایت کنسولفا با توجه به بازخورد و مراجعه کاربران در زمینه‌های مختلف، می‌توانید بستر مناسبی برای درج تبلیغات در زمینه‌های مختلف از طرف کاربران باشد. با درج تبلیغ در وبسایت کنسولفا می‌توانید تصویر تبلیغاتی مورد نظر خود را به صورت کامل در مدت زمان مشخص شده در جدول نرخ تبلیغات، بر روی سایت قرار دهید تا بازدیدکنندگان از محتویات ارائه شده توسط شما استفاده کرده و به پایگاه اینترنت مورد نظر مراجعه کنند.

شناسه مدت‌زمان اندازه قیمت (تومان)
A30L یک ماه ۷۲۸ × ۹۰ ۱۵۰/۰۰۰
A30S1 یک ماه ۴۶۸ × ۶۰ ۱۰۰/۰۰۰
A30S2 یک ماه ۴۶۸ × ۶۰ ۱۰۰/۰۰۰
A30S3 یک ماه ۴۶۸ × ۶۰ ۹۵/۰۰۰
A30S4 یک ماه ۴۶۸ × ۶۰ ۹۵/۰۰۰
پُست تبلیغاتی یک روز ۴۵/۰۰۰

در صورتی که طرح مورد نظر خود در جدول بالا را انتخاب کردید، می‌توانید با ارتباط مستقیم با کادر مدیریتی کنسولفا (+98 919 035 30 43) طرح مورد نظر خود را اعلام کرده و مراحل سفارش را طی نمائید. لازم به ذکر است که در صورت نهایی‌سازی سفارش، امکان عودت وجه با لغو سفارش وجود نخواهد داشت. کاربران می‌توانند در طول مدت‌زمان سفارش خود، به صورت نامحدود نسبت به تغییر تصویر تبلیغاتی اقدام نمایند. تصاویر نیز تنها در قالب png و jpg و gif قبول خواهد شد. کاربران می‌توانند با ارائه تصویر تبلیغاتی خود به صورت jpg و یا png درخواست اعمال انیمیشن به صورت کدنویسی کنند تا از حجم کم‌تری در زمان بارگذاری تصویر و در نتیجه بازدید زودتر برخوردار شوند؛ قرار دادن کد انیمیشن برای تصاویر jpg و png رایگان خواهد بود. طراحی عکس تبلیغاتی باید از نظر شرعی، فنی، گرافیک و اندازه قابل قبول باشد؛ لذا امکان قرار دادن عکس فاقد کیفیت مطلوب ممکن نخواهد بود. پُست تبلیغاتی شامل شرایط ویژه‌ای می‌باشد؛ کاربرانی که سفارش مرتبط با پُست تبلیغاتی داشته باشند، سفارش آن‌ها از ساعت مورد نظرشان تا ۲۴ ساعت آینده بر روی سایت درج خواهد شد. لازم به ذکر است که پُست تبلیغاتی به صورت پُست ثابت نبوده و در صورت به روز رسانی مطالب سایت و یا انتشار مطلب جدید، پُست تبلیغاتی مورد نظر به مکان‌های پایین‌تر انتقال داده خواهد شد؛ لذا در صورت تمایل برای بالا ماندن پُست تبلیغاتی در بازه زمانی مشخص شده، باید مبلغ ۱۰/۰۰۰ تومان به صورت جداگانه پرداخت نمائید.

درصورت بروز مشکل و یا سوال، می‌توانید با پشتیبانی کنسولفا ارتباط برقرار کنید.