دانلود بازی Pro Evolution Soccer 2017 Demo برای PS3

Pro Evolution Soccer 2017
  • بازی Pro Evolution Soccer 2017 Demo برای PS3
  • قابل نصب بر روی کنسول‌های کپی‌خور
  • لینک دانلود به مطلب اضافه شد

عنوان Pro Evolution Soccer 2017 یکی از سری بازی‌های Pro Evolution Soccer می‌باشد که به صورت سالانه توسط شرکت Konami برای پلاتفرم‌های مختلف عرضه می‌گردد. هر سال شاهد افزایش کیفیت و بهتر شدن این بازی هستیم و قابلیت‌های جدیدی را در بازی مشاهده می‌کنیم. امسال نیز شرکت Konami قرارداد جدیدی با تیم فوتبال بارسلونا تنظیم کرد. با ما همراه باشید.

تنظیم قرارداد با تیم‌های مختلف

امسال شرکت Konami فعالیت‌های متفاوتی نسبت به سال‌های اخیر در راه بهبود کیفیت عنوان Pro Evolution Soccer انجام داده است. این شرکت قرارداد‌های مختلفی با تیم‌های باشگاهی مانند بارسلونا و دورتموند تنظیم کرده است و شاهد وجود استادیوم این باشگاه‌ها در Pro Evolution Soccer 2017 بر خلاف دو سری قبل خواهیم بود. قطعا دریافت مجوز برای قرارگیری تیم‌ها مطابق حضور واقعی آن‌ها در زمین فوتبال می‌تواند جذابیت زیادی به بازی اضافه کند.

Pro Evolution Soccer 2017 Demo

نام بازی Pro Evolution Soccer 2017 Demo
تاریخ انتشار September 2, 2016
سبک بازی Sport
پلاتفرم‌ها PS3 – PS4 – Xbox One – Xbox 360 – PC
حجم تقریبی 1.49GB

نحوه نصب این بازی بر روی کنسول PS3

جهت نصب این عنوان، ابتدا آن‌را دانلود کرده و سپس فایل PKG دانلود شده را مانند سایر فایل‌ها که با این فرمت هستند، بر روی کنسول خود (از طریق گزینه Install Package File) نصب نمایید و بعد از نصب، وارد بازی شده و لذت ببرید. همچنین در صورتی که نحوه نصب بازی‌های PKG بر روی کنسول PS3 را نمی‌دانید، با استفاده از این آموزش می‌توانید این عمل را انجام دهید.