دانلود دیتای بازی Battlefield 1 برای PS4

Battlefield 1
  • دیتای بازی Battlefield 1 برای PS4
  • قابل استفاده بر روی تمامی مدل‎ها
  • لینک دانلود به مطلب اضافه شد

عنوان Battlefield 1 یکی دیگر از سری بازی‎های Battlefield است که توسط شرکت بازی سازی Electronic Arts برای پلاتفرم‎های نسل هشت معرفی گردید. این عنوان بی نظیر در این سری جنگ جهانی اول را شبیه سازی می‎کند و طبق گفته شرکت سازنده و همچنین ویدئو های منتشر شده، خط داستانی بازی نیز هیجان بسیاری خواهد داشت. در ادامه با ما همراه باشید.

آنلاین عالی، آفلاین عالی!

سری بازی‎های Battlefield معمولا بدون حاشیه چندانی به درخشش خود ادامه می‎دهند و در بخش آنلاین و آفلاین بطور قابل توجهی خودنمایی میکنند. این سری نیز از این اتفاقات مستثنی نخواهد بود. طبق ویدئو های منتشر شده و همچنین تصاویری که از نسخه بتا مشاهده کردیم، عنوان Battlefield 1 در بخش آفلاین و بخش آنلاین بطور کامل هیجان انگیز است و کاربران از هر دو بخش لذت خواهند برد.

Battlefield 1

نام بازی Battlefield 1
تاریخ انتشار October 21, 2016
سبک بازی Shooter, 1st Person
پلاتفرم‌ها PS4 – Xbox One – PC

نحوه استفاده از فایل قابل دانلود

همانطور که اطلاع دارید، فایلی که در بخش دانلود برای شما عزیزان قرار گرفته شده است، بعنوان فایل خام یا همان دیتا (Data) می باشد که پسوند هر قیمت دانلود شده بصورت پکیج یا pkg است. برای استفاده از این فایل دیتا، ابتدا باید یک اکانت حاوی بازی (اکانتی که بازی بوسیله آن خریداری شده است) را در اختیار داشته باشید. اگر اکانت حاوی بازی را در اختیار دارید، آن را بر روی کنسول خود قرار داده و به بخش Library رفته و بازی را انتخاب و گزینه “Download” را انتخاب کنید. حالا بازی در لیست دانلود شما قرار دارد و میتوانید فایل دیتا که از این بخش دانلود میکنید را با استفاده از این آموزش به کنسول خود انتقال دهید و دیگر نیازی به دانلود بازی از کنسول نداشته باشید.