دانلود دیتای بازی Rise of the Tomb Raider برای PS4

Rise of the Tomb Raider
  • دیتای بازی Rise of the Tomb Raider
  • قابل استفاده بر روی تمامی مدل‎ها
  • لینک دانلود به مطلب اضافه شد

بازی Rise of the Tomb Raider یکی از سری بازی‎های Tomb Raider است که توسط شرکت بازی سازی Square Enix برای پلاتفرم‎های نسل هشت عرضه گردید. این بازی در ابتدا در انحصار شرکت مایکروسافت قرار داشت و بعد از اتمام انحصار که به صورت زمانی بود، برای کنسول پلی‎استیشن 4 نیز عرضه گردید. با ما همراه باشید.

یک بازی خوب در سبک Adventure

بازی Rise of the Tomb Raider در سبک Adventure چالش‎های فراوانی را در مقابل بازیکنان قرار خواهد داد. در این عنوان اتفاقات زیادی در طول بازی رخ می‎دهد و داستان بازی نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار است. شخصیت اصلی بازی، یعنی Lara Croft نیز تجربه‎های بیشتری نسبت به سری قبلی به دست آورده است و در این عنوان می‎توانید از توانایی‎های جدید او نیز استفاده کنید.

Rise of the Tomb Raider

نام بازی Rise of the Tomb Raider
تاریخ انتشار October 11, 2016
سبک بازی Action, Adventure
پلاتفرم‌ها PS4 – Xbox One – PC

نحوه استفاده از فایل قابل دانلود

همانطور که اطلاع دارید، فایلی که در بخش دانلود برای شما عزیزان قرار گرفته شده است، بعنوان فایل خام یا همان دیتا (Data) می باشد که پسوند هر قیمت دانلود شده بصورت پکیج یا pkg است. برای استفاده از این فایل دیتا، ابتدا باید یک اکانت حاوی بازی (اکانتی که بازی بوسیله آن خریداری شده است) را در اختیار داشته باشید. اگر اکانت حاوی بازی را در اختیار دارید، آن را بر روی کنسول خود قرار داده و به بخش Library رفته و بازی را انتخاب و گزینه “Download” را انتخاب کنید. حالا بازی در لیست دانلود شما قرار دارد و میتوانید فایل دیتا که از این بخش دانلود میکنید را با استفاده از این آموزش به کنسول خود انتقال دهید و دیگر نیازی به دانلود بازی از کنسول نداشته باشید.