کنسولفا، مرجع تخصصی کنسول های بازی

فروشگاه کنسول‌فا، ارائه‌دهنده‌ی خدمات در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی

پرداخت آنلاین
بدون کارمزد
تخفیف‌های مختلف
پشتیبانی خدمات
تحویل سریع

یکی از خدماتی که فروشگاه کنسولفا در اختیار کاربران و مراجعه‌کنندگان خود قرار می‌دهد، ارائه محصولات مختلف و متنوع در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی می‌باشد. کاربران می‌توانند از طریق فروشگاه کنسولفا خریدهای مورد نظر خود را انجام دهند. از طریق فروشگاه می‌توانید محصولات مورد نظر خود را خریداری کنید و در نهایت نسبت به تحویل محصول خود اقدام کنید. محصولات مختلفی مانند گیفت‌کارت‌های مختلف، بازی‌های دیجیتالی و ... در اختیار کاربران می‌باشد و می‌توانند محصولاتی را که در دسترس هستند خریداری نموده و تحویل بگیرند.

مراجعه به فروشگاه

محتویات بخش اخبار سایت

Simpelio

وبسایت کنسولفا یک وبسایت خدماتی / آموزشی در زمینه بازی‌های رایانه‌ای و کنسول‌های بازی می‌باشد. کاربران در این وبسایت می‌توانند آموزش‌های مختلفی را متناسب با نیازهای خود مشاهده کنند و همچنین بازی‌ها، فایل‌های مربوط به کنسول‌های بازی همانند کاستوم فریمور و… نیز در وبسایت کنسولفا قرار دارند. بعد از مدتی که شاهد حمایت قابل قبول شما بازدیدکنندگان گرامی بودیم، وبسایت کنسولفا تصمیم به راه اندازی بخش دانلود با لینک مستقیم نمود و به همین صورت کاربران برای دانلود فایل‌های مورد نیاز خود همانند برنامه‌ها و فایل‌های مهم برای کنسول‌ها می‌توانند از لینک‌های دائمی کنسولفا استفاده کنند. در زمینه خدمات فروشگاهی نیز وبسایت کنسولفا با راه اندازی فروشگاه کنسولفا توانست نیازهای بسیاری از کاربران که از کنسول‌های بازی استفاده می‌کنند را برآورده کند. امروز در این بخش قصد داریم نظر شما عزیزان را درباره فعالیت وبسایت کنسولفا و همچنین ظاهر جدید…

ادامه مطلب...
4 ماه قبل
ConsoleFa

دقیقا یک سال و نیم از افتتاح وبسایت کنسولفا بطور رسمی می‌گذرد. در طول این یک سال و نیم، اتفاقات مختلفی در زمینه پیشرفت این وبسایت رخ داد و همچنین شاهد بازدید قابل توجه کاربران عزیز از طرح‌های مختلف وبسایت بودیم. امروز به اطلاع تمام کاربران عزیز سایت می‌رسانیم طرح (ظاهر) جدید وبسایت هم اکنون بطور رسمی رونمایی شد و بر روی سایت قرار گرفت. در ادامه مطلب درباره ظاهر جدید توضیحاتی خواهیم داد. (بیشتر…)

ادامه مطلب...
1 سال قبل